NA STOJÁKA V KINĚ

Na stojáka v kině je záznam stojákovského představení z jara 2018. Kromě pár záběrů ze zákulisí jsem tam přispěl svým standupem o společném bydlení se ženou.

 

NA VODĚ

V seriálu Na vodě TV Nova jsem si zahrál postavu Standy, který pracuje jako živá socha a za manželku má Laděnku alisa Ivu Pazderkovou.

STARDANCE 2015

Asi už to všichni víte, ale pro ty co to ještě neví, stal jsem se třetím nejlepším tanečníkem v republice. A prvním v kategorii mužů.

KDO JE KDO

Občas se objevím v nějakém díle zábavného pořadu Kdo je kdo, kde třeba hádám, jestli jsem Tarzan nebo švédská trojka nebo tak něco. Je to zábava.

MOŽNÁ PŘIJDE I CHARITA 2014

V novém vydání pořadu Možná přijde i charita jsem si zahrál ve dvou scénkách, které byly parodií na seriál Případy 1. oddělení, v jedné se hledal ztracený mobil a ve druhé se vyšetřovala vražda v truhlárně.

PARÁDNĚ POKECAL

Film režiséra Tomáše Pavlíčka, který měl premiéru v červenci 2014. Hraju v něm v jedné z vedlejších rolí nesmělého policistu, který asi ani neví jestli chce vůbec policistou být...

NA FORBÍNĚ TM

V pořadu Na forbíně Tomáš Matonohy mi bylo umožněno splnit si sen a zinscenovat mou dávnou operu z nádraží Dej sem ten kufr a konečně zůročit mou podobnost s Bradem Pittem...

MOŽNÁ PŘIJDE I CHARITA 2013

Další ročník pořadu pro konto bariéry. Tentokrát jsme s pár přáteli natočili grotesku o jednom lékaří záchranné služby, který si cestou k pacientovi potřebuje zařídit spoustu neodkladných záležitostí...

KRÁSA POMOCI

Dobročinný pořad prostřednictvím něhož se vybíraly peníze pro domovy seniorů pro nadaci Táni Kuchařové. Přispěl sem jako prodejce velmi drahého nádobí, neboť jsem správně a mazaně vycítil, že tam kde se peníze dávají se dají snadno i nějaké získat.

POLÍVKA NA VÍNĚ

Talk show Bolka Polívky, ve které jsem mu pomáhal jako jeho majordomus, uváděl hosty, naléval jim víno a občas se někoho na něco nevhodného zeptal. A celé se to vysílalo na jaře 2013.

NEJLEPŠÍ SCÉNKA

V pořadu nejlepší scénka jsme si konečně s Luďkem vyřikali jak to bylo, když mě měli s Helenou a proč mě nenaučili zpívat a místo toho mě šoupli do baby boxu. Nakonec mě doporučil, že nejlíp udělam, když se tam vrátim zpátky.

NESHOW

Jediný díl satirického parodického skečového pořadu na němž je zajímavé hlavně to, že další díly se už nikdy nenatočí, což je velká škoda, ale kdo ví, třeba se někdy Neshow znova na obrazovce objeví...

VŠECHNOPÁRTY

Na Silvestra 2012 jsem konečně dostal v televizi možnost veřejně vyznat lásku Ivě Kubelkové, zavzpomínat na to s kým mě kdysi měl Luděk (jestli s Dášou nebo Helenou) a připomenout svojí neuvěřitelnou podobnost s jedním známým českým hokejistou.

MOŽNÁ PŘIJDE I CHARITA

Pořad pro konto bariéry. V naší grotesce jsme vytvořili postavu přechytralého tatínka, který se nečekaně ocitne na vozíčku...

SHOW JANA KRAUSE

Host v pořadu v červnu 2012. Konečně jsem někde měl možnost pohovořit o mém velkém koníčku medicíně, o tom jak sám sobě dokážu stanovit diagnózu a jak jsem měl ve dvanácti infarkt.

KRÁL BÍLÉ STOPY 2012

Výstup na přenosu z předávání lyžařských cen kam jsem přišel nenápadně sbalit známou českou lyžařku Valentinou Volopichovou a zároveň i získat tu korunku lyžařského krále. Bohužel se mi nepodařilo ani jedno. 

MANÉŽ BOLKA POLÍVKY

U Bolka v Manéži jsem na podzim v roce 2010 vystoupil jako pouliční sochař, který ztvárňuje své kamarády z hospody. Bohužel Boleslav za každým neznámým opilcem objevil nějakého veřejně známěho opilce.

OBČANSKÝ PRUKAZ

Jako hospodský Jaroušek jsem roznesl hromady piv ve filmu Ondřeje Trojana. Byla to sice pětiminutová role, ale na těch pět minut jsem musel od patnácti let chodit po hospodách a studovat psychologii vrchních i štamgastů, abych se do postavy pořádně dostal. Není totiž malých rolí.

NOMINAČNÍ VEČER ČESKÉHO LVA 2006

Vystoupení v pořadu v roce 2006. Jako divák, který vyhrál cenu pro největšího filmového diváka v republice, jsem dostal možnost na chvíli promluvit do televize. Tak jsem to hbitě využil a řekl příběh o kamínku.

KOKOTV

Spoluautor a herec ve skečovém pořadu, který běžel v roce 2009 na Tv Barrandov a možná jednou bude vyhlášen nejhorším skečovým pořadem všech dob.

NA STOJÁKA

V pořadu Na stojáka vystupuji od roku 2005. Nejdříve ho vysílala televize HBO, ale od září 2012 běží každou středu od 22.00 na ČT2.

aktuality

KOMEDY FEST 2019

V Plzni právě probíhá tradiční každoroční ...

YOUTUBEŘI

Na novém youtubovém kanálu Na stojáka je nahraný můj nový ...

LETNÍ SCÉNA HARFA

Přes léto mě opět můžete vidět v Praze na letní scéně Harfa. Budu tam ...

MĚSÍC KNIHY

Měsícem knihy je oficiálně březen, ale já mám knihy rád a pro ...

S ONDROU V SEDMI PÁDECH

S Ondrou Sokolem jsme byli hosty v pořadu Honzy dědka 7 pádů. Povídali jsme tam o ...

VEČERY POEZIE

I v novém roce můžete zajít na mou poetickou talk show Večer jedna báseň. ...

15 let Na stojáka

Rok 2019 je rokem kdy budeme slavit 15 let od vzniku pořadu na Stojáka a tedy i 15 let ...

Na Stojáka na DVD

Záznam představení Na stojáka v kině vyšel už i na DVD. Za ...

DISCOPŘÍBĚH

Tady se můžete podívat na můj standup o tom co by se stalo, kdyby se celá ...