11/10 - VEČERY JEDNA BÁSEŇ

Večery jedna báseň se po covidové pauze vrátily v plné síle. Po úspěšném podzimu následovala výborná zimní a jarní sezóna. Hosty byli: Aleš Háma, Bogdan Trojak, Miloš Pokorný, Miloš čermák, Alena Doláková, Jiří X. Doležal, Lenka Vychodilová, Tomáš Měcháček, Martin Zbrožek, Veronika kubařová, Ivo Šmoldas, Veronika Žilková, Aňa Geislerová a Michal Šenbauer. Tahle sezóna se povedla!

A vy přijďte na podzim. Už rozjíždíme další kolo. Termíny jsou na stránkách. Povídání o poezii a čtení básní stojí za to!

11/10 - PRVNÍ DOBRÁ

Během jarních natáčení jsem se mimo jiné objevil v novém skečové pořadu První dobrá výborné party tvůrců kolem režiséra Vincenta Navrátila. Splnil se mi sen a konečně jsem si zahrál Jamese Bonda. K vidění na Voyo na TV Nova.

foto

15/08 - OTÁZKY TONDY PROCHÁZKY

Dalším radiovým pořadem předjarního období byly Otázk Tondy Procházky na Českém rozhlase Plzeň. Opět to bylo moc fajn popovídání. Natáčelo se před živým publikem v Blovicích, tak to bylo i moc pěkné představení.

Odkaz je zde:

https://plzen.rozhlas.cz/otazky-tondy-prochazky-z-blovic-1-cast-8694195

 

15/08 - LENOŠKA IVO ŠMOLDASE

V zimním období jsem si také moc hezky popovídal s Ivo Šmoldasem v jeho radiovém pořadu Lenoška.

Moc mě bavilo být u něj hostem. Zpětně si můžete poslechnout zde:

https://www.mujrozhlas.cz/lenoska-iva-smoldase

foto

15/08 - TVOJE TVÁŘ

V předjarní sérii pořadu Tvoje tvář má známý hlas jsem se objevil hned v prvním díle, kdy jsem pomohl soutěžícímu Vaškovi Koptovi utvořit kapelu AC/DC a ztvárnil jsem legendárního kytaristu Anguse. Bylo to myslím povedené číslo a rád jsem si v téhle scénce zahrál. Koukněte na odkaz na Youtube, jak se mi kytaristu podařilo vystihnout:

https://www.youtube.com/watch?v=UHsAxXePw-I

 

video
foto

16/01 - PF2022

PF2022! Všechno nejlepší všem do nového roku! Jak říká Ringo Starr: Love and Peace!

foto

16/01 - SILVESTR V ZÁZRACÍCH

Na Silvestra jsme se mohli vidět od osmi hodin na ČT1 v pořadu Zázraky přírody, kde jsem byl hostem. Byl jsem tam v moc dobré společnosti, tak doufám, že jste se skvěle pobavili.

foto

16/01 - PREMIÉRA PLANETY SLEPIC

Na podzim se také konečně uskutečnila dlouho přesouvaná oficiální premiéra mého nového celovečerního stand-up představení Planeta slepic v divadle Gong v Praze. Bylo to moc povedené. Fotografie najdete v galerii a představení můžete vidět klidně i u vás. Stačí kouknout do sekce vystoupení na těchto stránkách a najít kde zrovna hraju. Těším se, že se spolu potkáme na Planetě slepic!

foto

16/01 - POVÍDÁNÍ V ROZHLASE

A ještě tu mám jeden podzimní rozhovor, tentokrát jsem byl hostem Lenky Vahalové v jejím pořadu v Českém rozhlase. A protože zrovna byla dlouho přesouvaná premiéra mého nového celovečerního představení Planeta slepic a právě vyšla kniha Rok Ajťáka, bavili jsme se hlavně o tom. Další moc příjemné povídání.

Koukněte zde na odkaz:

https://www.youtube.com/watch?v=iRE3pTR1yMc

 

foto

16/01 - DOPISY JEŽÍŠKOVY

Před Vánoci vyšla kniha Dopisy Ježískovi do které mnoho známých osobností napsalo svůj dopis pro Ježíška. Také jsem jedním textem přispěl.

Kromě mě do společné knihy přispěli: Marie Doležalová, Eliška Balzerová, Ludmila Molínová, Aňa Geislerová, Petr Vaněk, Ewa Farna, Arnošt Goldflam, Marika Šoposká, Petra Nesvačilová, Michaela Záleská, Martin Hofmann, Klára Trojanová, Dagmar Havlová, Petr Horáček, Kristína Tormová, Ivan Lupták, Petr Vydra, Karel Janák, Hana Gécová, Angelika Pintířová, Sandra Silná, Halina Pawlowská, Pavel Šimák, Bolek Polívka, Robert Fulghum.

Z každé prodané knihy jde 100 Kč na sbírku Pomozte dětem! Předvánoční knížka, která přináší hned několikerou radost.

Mají jí zde:

https://www.luxor.cz/product/dopisy-jeziskovi-zbo000434020?gclid=EAIaIQobChMI2KnGgIK39QIVv5BoCR1VJwokEAQYAiABEgKk2vD_BwE

 

foto

12345678910111213141516171819202122232425

aktuality

VEČERY JEDNA BÁSEŇ

Večery jedna báseň se po covidové pauze vrátily v plné síle. Po ...

PRVNÍ DOBRÁ

Během jarních natáčení jsem se mimo jiné objevil v novém ...

OTÁZKY TONDY PROCHÁZKY

Dalším radiovým pořadem předjarního období byly Otázk ...

LENOŠKA IVO ŠMOLDASE

V zimním období jsem si také moc hezky popovídal s Ivo Šmoldasem ...

TVOJE TVÁŘ

V předjarní sérii pořadu Tvoje tvář má známý hlas jsem ...

PF2022

PF2022! Všechno nejlepší všem do nového roku! Jak ...

SILVESTR V ZÁZRACÍCH

Na Silvestra jsme se mohli vidět od osmi hodin na ČT1 v pořadu Zázraky přírody, ...

PREMIÉRA PLANETY SLEPIC

Na podzim se také konečně uskutečnila dlouho přesouvaná oficiální ...

POVÍDÁNÍ V ROZHLASE

A ještě tu mám jeden podzimní rozhovor, tentokrát jsem byl hostem Lenky ...