13/12 - AUDIOKNIHA AJŤÁKA

Svou zatím nejprodávanější knihu Z deníku ajťáka jsem namluvil i do audio podoby. Myslím, že na poslech je to ještě vtipnější a zábavnější než v tištěné podobě.

Audioknihu si můžete objednat na pevném nosiči s pěkným bookletem i v elektronické podobě ve všech obchodech s knihami a hudbou. Například zde na webu Supraphonu, který audioknuhu vydal:

https://www.supraphonline.cz/album/519187-pavlasek-z-deniku-ajtaka

 

video
foto

08/12 - BYDLENÍ SE ŽENOU

Na youtube je ke zhlédnutí můj nový standup o tom jaké to je, když starý mládenec začne žít se ženou. Ano, a přiznávám, je to z mého života.

Odkaz je zde:

https://www.youtube.com/watch?v=D2O6hO97AFo

 

video
foto

08/12 - NA STOJÁKA V LUCERNĚ

V listopadu jsme zakončili letošní oslavy od založení značky Na stojáka před patnácti lety, a to dvěma představeními ve velkém sále pražské Lucerny. Byla to pecka a v plné kráse se tam předvedlo všech dvacet standup komiků co v současnosti pod značkou Na stojáka vystupuje. Obě představení jsme natáčeli a záznamy jednotlivých vystoupení můžete od ledna začít sledovat na našem youtube kanále, kde je budeme postupně celý rok zveřejňovat.

08/12 - VIDEOKLIP MŇÁGY

Zahrál jsem si ve videoklipu kamarádům z mé oblíbené srdeční kapely Mňága a Ždorp. Klip režíroval další kamarád Dan Růžička a pojali jsme ho jako poctu němým groteskám, které máme všichni rádi a myslím, že se k písničce parádně hodí, tak na něj koukněte. Jo, a písnička je úpně bezvadná, furt si jí musím zpívat.

Odkaz je zde:

https://www.youtube.com/watch?v=tc42R7WpD34

 

video
foto

08/12 - PODZIMNÍ POEZIE

I na podzim se začátkem nové divadelní sezóny pokračuji se svou poetickou talk show Večer jedna báseň, konající se vždy ke konci měsíce v kavárně Dejvického divadla. Od září do listopadu jsem přivítal tyto hosty: Onřeje Sokola, Jakuba Zemana, Jakuba Koháka, Tomáše Hanáka, Vladimíra Mertu a Petra Čtvrtníčka. Všechny večery byla výborné a parádní plné poezie a humoru. A další večer se uskuteční 27. ledna, tak si nezapomeňte včas zajistit vstupenky, bývá vyprodáno!

Odkaz je zde:

https://www.dejvickedivadlo.cz/hoste?id=51

 

foto

08/12 - PRÁZDNINY A INSTAGRAM

Na konci léta jsem si udělal takovou malou fotografickou montáž skoro ze všech míst co jsem o prázdninách navštívil. Můžete ji najít na mém instagramu, stejně jako i další fotografie z mého života. Tím chci říct, že se rozhodně vyplatí můj instagramový profil sledovat - veselý smajlík - cítí se rozpustile.

Odkaz je zde:

https://www.instagram.com/lukaspavlasek/

foto

22/07 - AKČNÍ MATKY

Na mém youtube kanále je ke shlédnutí můj standup o akčních přehnaných matkách natočený pro pořad Comedy club. Tak se dobře pobavte a zasmějte.

https://www.youtube.com/watch?v=sqlF7TsN9d4

 

video
foto

22/07 - LETNÍ SCÉNA HARFA

I tento rok vystupuji v Praze na divadelní letní scéné Harfa se svým celovečerním představením Kdo nepláče neni Čech. Jedno představení bylo v červenci a druhé bude 15.8 od 20.00.

Lístky můžete koupit zde:

https://www.kulturniportal.cz/vstupenky/66761/

 

foto

22/07 - PŘEDSTAVENÍ V LÉTĚ

O prázdninách mám míň představení než přes rok, kdy je hlavní sezóna, ale pár letních vystoupení tam je. Tak se koukněte do programu na těchto stránkách, třeba budete na dovolené někde poblíž a budete se chtít večer pobavit.

foto

22/07 - ZAKLETÉ PÍRKO

V květnu a červnu jsem natáčel novou pohádku Zdeňka Trošky Zakleté pírko. Hraju v ní vodníka a myslím, že mi ta role parádně sedla. Od ledna to sami posoudíte v kinech. Zatím se tady na webu můžete kouknout na fotky z natáčení zde na webu v galerii.

foto

1234567891011121314151617181920212223242526

aktuality

KLIP OD MUCHY

Nikola Mucha má novou skvělou píseň a neméně skvělý klip, ve ...

NOVÝ ROZHOVOR

Byl jsem hostem v příjemném pořadu Reného Kekelyho Face to face. bylo to moc ...

PŘEDSTAVENÍ

Představení od Nového roku jsou téměř vždy vyprodaná, což mě ...

PF2024

PF2024

PSANÍ DO ČTYŘLÍSTKU

Jak možná už víte, splnil se mi další dětský sen a už ...

VIDEO S KÁRKOU

Často jste se mě na představeních ptali, kde se dá najít ten stand-up s ...

AKTUALIZACE

Dívám se, že jsem sem do rubriky aktuality trestuhodně dlouho nenapsal ...

VEČERY JEDNA BÁSEŇ

Večery jedna báseň se po covidové pauze vrátily v plné síle. Po ...

PRVNÍ DOBRÁ

Během jarních natáčení jsem se mimo jiné objevil v novém ...