10/02 - ROZHOVOR DO RÁDIA

Novoroční rozhovor do rádia Impuls, kde mluvím o svém novoročním předsevzetí, o standupu a o pohádce Zakleté pírko, která je právě v kinech.

video
foto

10/02 - PF2020

PF2020. Všechno nejlepší všem, ať se vám splní vše co chcete.

foto

10/02 - VÁNOČNÍ PODVOD

Můj standup o Vánocích co jsem natočil do pořadu Comedy club.

video
foto

13/12 - NOVÁ KNIHA SOUTĚŽ JEDLÍKÚ

V listopadu mi vyšla nová knížka Soutěž jedlíků. Tentokrát je to kniha pro dospělé a jsou to povídky. Vydalo jí nakladatelství Euromedia Group a takto o knize hovoří nakladatelská anotace:

Kniha Soutěž jedlíků obsahuje 18 povídek z pera oblíbeného českého komika Lukáše Pavláska. Humorně laděné příhody zachycují absurdní, ale zároveň lidské situace ze života. Hrdinové těchto příběhů zažívají nelehké či prazvláštní chvíle, které mohou potkat obyčejné lidi v běžných prostorách, jakými jsou hospoda, lékařská ordinace, domov, plovárna nebo třeba také policejní stanice.

Můžete ji koupit u všech knihkupců, po webu například tady:

https://www.knizniklub.cz/knihy/425075-soutez-jedliku.html

 

 

foto

13/12 - AUDIOKNIHA AJŤÁKA

Svou zatím nejprodávanější knihu Z deníku ajťáka jsem namluvil i do audio podoby. Myslím, že na poslech je to ještě vtipnější a zábavnější než v tištěné podobě.

Audioknihu si můžete objednat na pevném nosiči s pěkným bookletem i v elektronické podobě ve všech obchodech s knihami a hudbou. Například zde na webu Supraphonu, který audioknuhu vydal:

https://www.supraphonline.cz/album/519187-pavlasek-z-deniku-ajtaka

 

video
foto

08/12 - BYDLENÍ SE ŽENOU

Na youtube je ke zhlédnutí můj nový standup o tom jaké to je, když starý mládenec začne žít se ženou. Ano, a přiznávám, je to z mého života.

Odkaz je zde:

https://www.youtube.com/watch?v=D2O6hO97AFo

 

video
foto

08/12 - NA STOJÁKA V LUCERNĚ

V listopadu jsme zakončili letošní oslavy od založení značky Na stojáka před patnácti lety, a to dvěma představeními ve velkém sále pražské Lucerny. Byla to pecka a v plné kráse se tam předvedlo všech dvacet standup komiků co v současnosti pod značkou Na stojáka vystupuje. Obě představení jsme natáčeli a záznamy jednotlivých vystoupení můžete od ledna začít sledovat na našem youtube kanále, kde je budeme postupně celý rok zveřejňovat.

08/12 - VIDEOKLIP MŇÁGY

Zahrál jsem si ve videoklipu kamarádům z mé oblíbené srdeční kapely Mňága a Ždorp. Klip režíroval další kamarád Dan Růžička a pojali jsme ho jako poctu němým groteskám, které máme všichni rádi a myslím, že se k písničce parádně hodí, tak na něj koukněte. Jo, a písnička je úpně bezvadná, furt si jí musím zpívat.

Odkaz je zde:

https://www.youtube.com/watch?v=tc42R7WpD34

 

video
foto

08/12 - PODZIMNÍ POEZIE

I na podzim se začátkem nové divadelní sezóny pokračuji se svou poetickou talk show Večer jedna báseň, konající se vždy ke konci měsíce v kavárně Dejvického divadla. Od září do listopadu jsem přivítal tyto hosty: Onřeje Sokola, Jakuba Zemana, Jakuba Koháka, Tomáše Hanáka, Vladimíra Mertu a Petra Čtvrtníčka. Všechny večery byla výborné a parádní plné poezie a humoru. A další večer se uskuteční 27. ledna, tak si nezapomeňte včas zajistit vstupenky, bývá vyprodáno!

Odkaz je zde:

https://www.dejvickedivadlo.cz/hoste?id=51

 

foto

08/12 - PRÁZDNINY A INSTAGRAM

Na konci léta jsem si udělal takovou malou fotografickou montáž skoro ze všech míst co jsem o prázdninách navštívil. Můžete ji najít na mém instagramu, stejně jako i další fotografie z mého života. Tím chci říct, že se rozhodně vyplatí můj instagramový profil sledovat - veselý smajlík - cítí se rozpustile.

Odkaz je zde:

https://www.instagram.com/lukaspavlasek/

foto

1234567891011121314151617181920212223242526

aktuality

AKTUALIZACE

Dívám se, že jsem sem do rubriky aktuality trestuhodně dlouho nenapsal ...

VEČERY JEDNA BÁSEŇ

Večery jedna báseň se po covidové pauze vrátily v plné síle. Po ...

PRVNÍ DOBRÁ

Během jarních natáčení jsem se mimo jiné objevil v novém ...

OTÁZKY TONDY PROCHÁZKY

Dalším radiovým pořadem předjarního období byly Otázk ...

LENOŠKA IVO ŠMOLDASE

V zimním období jsem si také moc hezky popovídal s Ivo Šmoldasem ...

TVOJE TVÁŘ

V předjarní sérii pořadu Tvoje tvář má známý hlas jsem ...

PF2022

PF2022! Všechno nejlepší všem do nového roku! Jak ...

SILVESTR V ZÁZRACÍCH

Na Silvestra jsme se mohli vidět od osmi hodin na ČT1 v pořadu Zázraky přírody, ...

PREMIÉRA PLANETY SLEPIC

Na podzim se také konečně uskutečnila dlouho přesouvaná oficiální ...