26/02 - PF2021

Tak ať si už v novým roce člověk nepřipadá, že chodí rabovat do ulic prázdného města v béčkovým sci-fi Netopýrská Pandemie.

Těším se na lepší filmy!

Všechno nejlepší všem!

#pf2021 #vsechnonejlepsi #vsem

foto

08/12 - NOVÁ KNÍŽKA

Jako každý rok před Vánoci jsem vydal novou knihu. Tentokrát je to knížka pro děti, protože pro děti píši nejraději a myslím, že mi to i nejvíc jde.

Knížka se jmenuje Neuvěřitelně šílené příběhy a je plná těch nejbláznivějších příběhů co se kdy na světě staly a možná, že ani nestaly. Třeba o chlapečkovi co se stal papouškem nebo o jezevčíkovi co byl ředitelem školy.

Jsem s knihou moc spokojený, i proto, že ji skvělými obrázky ilustroval Lukáš Fibrich. A samozřejmě vyšla i jako audiokniha, kterou jsem sám namluvil. Knihu i audioknihu si můžete objednat třeba zde:

https://www.kosmas.cz/knihy/282994/neuveritelne-silene-pribehy/

 

08/12 - BLÍZKÁ SETKÁNÍ

V listopadu jsem byl hostem v pořadu Terezy Kostkové Blízká setkání na Českém rozhlase, bylo to moc příjemné povídání a vy můžete záznam shlédnout zde:

https://www.youtube.com/watch?v=-m_zP8cSPtg

 

video
foto

08/12 - STAND-UP O SINGLAČKÁCH

Když se teď nevidíme na živo, tak alespoň koukněte na youtube, je tam nově nahraný stand-up o tom jestli je latéčko káva nebo co vám nenahradí jóga.

Odkaz zde:

https://www.youtube.com/watch?v=vFejug9hOsE

 

video
foto

08/12 - PŘESUNUTÁ PŘEDSTAVENÍ

Od půlky června do poloviny října proběhlo poměrně dost představení, díky všem divákům co se dorazili bez předsudků pobavit a zasmát.

Všechna představení od října jsou z důvodů epidemie přesunuta na jiné termíny, pokud to nejde jinak je představení zrušeno a vstupné vám bude vráceno. Sledujte prosím stránky pořadatele toho daného představení v tom konkrétním městě, tam se vždy dozvíte náhradní termín a další informace.

Až budou všechny náhradní termíny pohromadě, zveřejním je i zde na stránkách.

Díky za trpělivost a přeji všem hodně štěstí a zdraví 

Lukáš

 

foto

31/08 - CESTOPIS NA PRIMA COOL

Cestopis, který jsme před dvěma lety natočili s Ondrou Sokolem, můžete nyní konečně vidět na televizní stanici Prima Cool. První díl bude odvysílán v pondělí 31.8 od 20:15. Poté bude následovat dalších jedenáct dílů a na závěr celovečerní dobrodružný film Cesta kolem světa. Takže na 13 týdnů máte o zábavu postaráno.

video
foto

31/08 - PŘEDPREMIÉRA PLANETY SLEPIC

Připravil jsem si pro vás nové představení. Svůj druhý celovečerní standupový speciál Planeta slepic. V srpnu se odehrála předpremiéra na Letní scéně Harfa v Praze, která dopadla výborně, tak kouknětě do programu, kam můžete na představení na podzim vyrazit.

Bude ještě několik předpremiér a pak premiéry v Praze, Olomouci, Českých Budějovicích, Brně a Ostravě. Tak doražte, to nové představení je stejně dobré jako to předchozí Kdo nepláče neni Čech. Těším se, že se uvidíme a společně se zasmějeme absurditám tohoto bláznivého světa:

Termíny zde:

http://www.lukaspavlasek.cz/vystoupeni

 

31/08 - NOVÁ KNÍŽKA SE PŘIPRAVUJE

Má úplně nová a srandovní knížka pro děti půjde každou chvíli do tiskárny.Pro děti píšu nejraději a na tuhle knížku se obzvlášť těším, protože bude plná těch nejšílenějších a nejsrandovnějších příhod co se snad ani na světě nemůžou stát.

Bude opravdu hodně ztřeštěná a  jsem rád, že ji bude ilustrovat skvělý ilustrátor Lukáš Fibrich. Myslím, že jeho obrázky k mému textu skvěle sednou.

Zde máte na ukázku jeho ilustrace k příběhům o křečkovi co se stal mistrem světa v boxu, o jezevčíkovi co se stal ředitelem školy, o létající babičce a o opičí kapele nebo k příběhu o tom jak se chlapeček Bedřich Smraďoch stal papouškem. No a  ze ZOO místo něj jeho rodiče dostali dikobraza, kterého Bedřichova sestřička poctivě venčí jako pejska

A taky je skvělé, že Lukáš se taky jmenuje Lukáš, takže tuhle knížku s názvem Neuvěřitelně šílené příběhy pro vás připravují Lukáš a Lukáš.

Knížka vyjde na podzim v nakladateství Pikola - Euromedia groups. Tak se můžete těšit!

 

31/08 - STAND-UP O ZÁKLADCE

Na mém Youtube kanálu můžete najít nahraný můj stand-up o základní škole natočený do pořadu Comedy club. Zde je odkaz:

https://www.youtube.com/watch?v=jb0RHEweGKs

video
foto

30/06 - OD ČERVNA SE ZASE HRAJE

Od června se už zase hraje a vystupuje. Pár představení jsem už absolvoval a diváci i atmosféra byli moc fajn. Čeká nás pěkné léto. Termíny všech představení na léto a podzim jsou průbežně doplňovány na stránky, tak se na něco zajděte podívat. Nejlepší recept na všechno je se tomu pořádně zasmát. 

V programu naleznete i termíny přesunutých představení z května a června, případně kontaktujte pořadatele u kterého jste zakoupili vstupenky a on vám dá bližší informace.

Tak se nebojte vyrazit za zábavou a těším se, že se uvidíme. Po představení se vám rád podepíšu na fotku, na ruku, na prso nebo i na auto, jak si budete přát.

 


1234567891011121314151617181920212223242526

aktuality

NOVÝ ROZHOVOR

Byl jsem hostem v příjemném pořadu Reného Kekelyho Face to face. bylo to moc ...

PŘEDSTAVENÍ

Představení od Nového roku jsou téměř vždy vyprodaná, což mě ...

PF2024

PF2024

PSANÍ DO ČTYŘLÍSTKU

Jak možná už víte, splnil se mi další dětský sen a už ...

VIDEO S KÁRKOU

Často jste se mě na představeních ptali, kde se dá najít ten stand-up s ...

AKTUALIZACE

Dívám se, že jsem sem do rubriky aktuality trestuhodně dlouho nenapsal ...

VEČERY JEDNA BÁSEŇ

Večery jedna báseň se po covidové pauze vrátily v plné síle. Po ...

PRVNÍ DOBRÁ

Během jarních natáčení jsem se mimo jiné objevil v novém ...

OTÁZKY TONDY PROCHÁZKY

Dalším radiovým pořadem předjarního období byly Otázk ...