15/08 - TVOJE TVÁŘ

V předjarní sérii pořadu Tvoje tvář má známý hlas jsem se objevil hned v prvním díle, kdy jsem pomohl soutěžícímu Vaškovi Koptovi utvořit kapelu AC/DC a ztvárnil jsem legendárního kytaristu Anguse. Bylo to myslím povedené číslo a rád jsem si v téhle scénce zahrál. Koukněte na odkaz na Youtube, jak se mi kytaristu podařilo vystihnout:

https://www.youtube.com/watch?v=UHsAxXePw-I

 

video
foto

16/01 - PF2022

PF2022! Všechno nejlepší všem do nového roku! Jak říká Ringo Starr: Love and Peace!

foto

16/01 - SILVESTR V ZÁZRACÍCH

Na Silvestra jsme se mohli vidět od osmi hodin na ČT1 v pořadu Zázraky přírody, kde jsem byl hostem. Byl jsem tam v moc dobré společnosti, tak doufám, že jste se skvěle pobavili.

foto

16/01 - PREMIÉRA PLANETY SLEPIC

Na podzim se také konečně uskutečnila dlouho přesouvaná oficiální premiéra mého nového celovečerního stand-up představení Planeta slepic v divadle Gong v Praze. Bylo to moc povedené. Fotografie najdete v galerii a představení můžete vidět klidně i u vás. Stačí kouknout do sekce vystoupení na těchto stránkách a najít kde zrovna hraju. Těším se, že se spolu potkáme na Planetě slepic!

foto

16/01 - POVÍDÁNÍ V ROZHLASE

A ještě tu mám jeden podzimní rozhovor, tentokrát jsem byl hostem Lenky Vahalové v jejím pořadu v Českém rozhlase. A protože zrovna byla dlouho přesouvaná premiéra mého nového celovečerního představení Planeta slepic a právě vyšla kniha Rok Ajťáka, bavili jsme se hlavně o tom. Další moc příjemné povídání.

Koukněte zde na odkaz:

https://www.youtube.com/watch?v=iRE3pTR1yMc

 

foto

16/01 - DOPISY JEŽÍŠKOVY

Před Vánoci vyšla kniha Dopisy Ježískovi do které mnoho známých osobností napsalo svůj dopis pro Ježíška. Také jsem jedním textem přispěl.

Kromě mě do společné knihy přispěli: Marie Doležalová, Eliška Balzerová, Ludmila Molínová, Aňa Geislerová, Petr Vaněk, Ewa Farna, Arnošt Goldflam, Marika Šoposká, Petra Nesvačilová, Michaela Záleská, Martin Hofmann, Klára Trojanová, Dagmar Havlová, Petr Horáček, Kristína Tormová, Ivan Lupták, Petr Vydra, Karel Janák, Hana Gécová, Angelika Pintířová, Sandra Silná, Halina Pawlowská, Pavel Šimák, Bolek Polívka, Robert Fulghum.

Z každé prodané knihy jde 100 Kč na sbírku Pomozte dětem! Předvánoční knížka, která přináší hned několikerou radost.

Mají jí zde:

https://www.luxor.cz/product/dopisy-jeziskovi-zbo000434020?gclid=EAIaIQobChMI2KnGgIK39QIVv5BoCR1VJwokEAQYAiABEgKk2vD_BwE

 

foto

16/01 - POTŘETÍ U JANA KRAUSE

V listopadu jsem byl potřetí hostem v Show Jana Krause, tentokrát jsem si přivedl svého vlastního pana Odvárku, svého pravidelného diváka pana Heřmana co chodí na má představení. Povídali jsme si hlavně o mých knížkách. Byla legrace a bylo to opět moc fajn a těším se až budu pozván počtvrté.

Odkaz na záznam je zde:

https://www.youtube.com/watch?v=W_qAENSLvvE

 

video
foto

16/01 - U KULATÉHO STOLU

Na podzim jsem byl hostem v podcastu U kulatého stolu. Probrali jsem všechno možné, včetně začátků standupu v Čechách i to kam se u nás tento žánr vyvinul. Tak se koukněte či poslechněte, dozvíte se myslím i lecos zajímavého a nového co jste zatím o mě nevěděli. Kluci byli moc dobře připravení a rozhovor s nimi mě moc bavil.

Odkaz je zde:

https://www.youtube.com/watch?v=zPkAqoySLxo

 

video
foto

16/01 - FEJETONY V DENÍKU

Nevím, zda jste si toho všimli, zapomněl jsem o tom zde informovat, ale už od února píšu každou sobotu fejeton do sobotního magazínu novin Deník. Za ten první už skoro rok je jich už přes čtyřicet a je možné, že je jednou vydám i knižně, ale zatím uděláte nejlépe, když si v sobotu koupíte Deník a fejeton si přečtete takzvaně v přímém přenosu. Moc mě to baví a píšu o všem o čem se mi právě chce. Mám rád i tu výzvu vyjádřit to podstatné zkratkou s humorem a myšlenkou na omezeném prostoru s určitým počtem znaků. Takže každou sobotu budu psát dál i v roce 2022!

Zde na stránkách Deníku jsou všechny k přečtení, ale jen pro předplatitele DENIK.CZ:

https://www.denik.cz/autor/lukas-pavlasek-4349.html

foto

27/12 - ROK AJŤÁKA

V říjnu vyšla má devátá kniha. Třetí a závěrečný díl humorné série o ajťácích. Vy co jste četli dvojku, jste určitě napjatí jak vše bude pokračovat. Zde je anotace:

Ajťák potřetí! Tentokrát mezi láskou a pomstou. Náš hrdina se rozhodne pomstít za všechna příkoří spáchaná na všech ajťácích světa – a hlavně na něm samotném. Má vůbec šanci, aby dobyl z šejkova harému zpět čarokrásnou Vanessku? Proč bude chodit sám se sebou? Rozvrátí jeho sestra organizaci Al Hrabajda a Kropáček svět televizních celebrit? Patří Živočich Karlos do ZOO nebo na Hrad? A přežije to Brad Pitt? Do ulici se snáší tajemný Ajťákoman, aby vám potrhal bránice. 

Knihu koupíte v každém knihkupectví, ale nejlépe ji objednáte zde na odkazu na Kosmasu:

https://www.kosmas.cz/knihy/297613/rok-ajtaka/

 

foto

1234567891011121314151617181920212223242526

aktuality

NOVÝ ROZHOVOR

Byl jsem hostem v příjemném pořadu Reného Kekelyho Face to face. bylo to moc ...

PŘEDSTAVENÍ

Představení od Nového roku jsou téměř vždy vyprodaná, což mě ...

PF2024

PF2024

PSANÍ DO ČTYŘLÍSTKU

Jak možná už víte, splnil se mi další dětský sen a už ...

VIDEO S KÁRKOU

Často jste se mě na představeních ptali, kde se dá najít ten stand-up s ...

AKTUALIZACE

Dívám se, že jsem sem do rubriky aktuality trestuhodně dlouho nenapsal ...

VEČERY JEDNA BÁSEŇ

Večery jedna báseň se po covidové pauze vrátily v plné síle. Po ...

PRVNÍ DOBRÁ

Během jarních natáčení jsem se mimo jiné objevil v novém ...

OTÁZKY TONDY PROCHÁZKY

Dalším radiovým pořadem předjarního období byly Otázk ...