06/09 - AKTUALIZACE

Dívám se, že jsem sem do rubriky aktuality trestuhodně dlouho nenapsal žádnou aktualitu. Přitom se toho děje tolik. Ale předpokládám, že sledujete i mé sociální sítě a ostatní rubriky zde na stránkách, které aktulizovány jsou, takže o novinkách víte. Ala napravím to i tady. Aktuality jsou od toho aby byly aktuální, tak sem od teď budu dávat novinky pravidelně. Každé pondělí ráno sem kouknětě a něco tu bude! Přísahám! Ruku na to!

foto

11/10 - VEČERY JEDNA BÁSEŇ

Večery jedna báseň se po covidové pauze vrátily v plné síle. Po úspěšném podzimu následovala výborná zimní a jarní sezóna. Hosty byli: Aleš Háma, Bogdan Trojak, Miloš Pokorný, Miloš čermák, Alena Doláková, Jiří X. Doležal, Lenka Vychodilová, Tomáš Měcháček, Martin Zbrožek, Veronika kubařová, Ivo Šmoldas, Veronika Žilková, Aňa Geislerová a Michal Šenbauer. Tahle sezóna se povedla!

A vy přijďte na podzim. Už rozjíždíme další kolo. Termíny jsou na stránkách. Povídání o poezii a čtení básní stojí za to!

11/10 - PRVNÍ DOBRÁ

Během jarních natáčení jsem se mimo jiné objevil v novém skečové pořadu První dobrá výborné party tvůrců kolem režiséra Vincenta Navrátila. Splnil se mi sen a konečně jsem si zahrál Jamese Bonda. K vidění na Voyo na TV Nova.

foto

15/08 - OTÁZKY TONDY PROCHÁZKY

Dalším radiovým pořadem předjarního období byly Otázk Tondy Procházky na Českém rozhlase Plzeň. Opět to bylo moc fajn popovídání. Natáčelo se před živým publikem v Blovicích, tak to bylo i moc pěkné představení.

Odkaz je zde:

https://plzen.rozhlas.cz/otazky-tondy-prochazky-z-blovic-1-cast-8694195

 

15/08 - LENOŠKA IVO ŠMOLDASE

V zimním období jsem si také moc hezky popovídal s Ivo Šmoldasem v jeho radiovém pořadu Lenoška.

Moc mě bavilo být u něj hostem. Zpětně si můžete poslechnout zde:

https://www.mujrozhlas.cz/lenoska-iva-smoldase

foto

15/08 - TVOJE TVÁŘ

V předjarní sérii pořadu Tvoje tvář má známý hlas jsem se objevil hned v prvním díle, kdy jsem pomohl soutěžícímu Vaškovi Koptovi utvořit kapelu AC/DC a ztvárnil jsem legendárního kytaristu Anguse. Bylo to myslím povedené číslo a rád jsem si v téhle scénce zahrál. Koukněte na odkaz na Youtube, jak se mi kytaristu podařilo vystihnout:

https://www.youtube.com/watch?v=UHsAxXePw-I

 

video
foto

16/01 - PF2022

PF2022! Všechno nejlepší všem do nového roku! Jak říká Ringo Starr: Love and Peace!

foto

16/01 - SILVESTR V ZÁZRACÍCH

Na Silvestra jsme se mohli vidět od osmi hodin na ČT1 v pořadu Zázraky přírody, kde jsem byl hostem. Byl jsem tam v moc dobré společnosti, tak doufám, že jste se skvěle pobavili.

foto

16/01 - PREMIÉRA PLANETY SLEPIC

Na podzim se také konečně uskutečnila dlouho přesouvaná oficiální premiéra mého nového celovečerního stand-up představení Planeta slepic v divadle Gong v Praze. Bylo to moc povedené. Fotografie najdete v galerii a představení můžete vidět klidně i u vás. Stačí kouknout do sekce vystoupení na těchto stránkách a najít kde zrovna hraju. Těším se, že se spolu potkáme na Planetě slepic!

foto

16/01 - POVÍDÁNÍ V ROZHLASE

A ještě tu mám jeden podzimní rozhovor, tentokrát jsem byl hostem Lenky Vahalové v jejím pořadu v Českém rozhlase. A protože zrovna byla dlouho přesouvaná premiéra mého nového celovečerního představení Planeta slepic a právě vyšla kniha Rok Ajťáka, bavili jsme se hlavně o tom. Další moc příjemné povídání.

Koukněte zde na odkaz:

https://www.youtube.com/watch?v=iRE3pTR1yMc

 

foto

1234567891011121314151617181920212223242526

aktuality

AKTUALIZACE

Dívám se, že jsem sem do rubriky aktuality trestuhodně dlouho nenapsal ...

VEČERY JEDNA BÁSEŇ

Večery jedna báseň se po covidové pauze vrátily v plné síle. Po ...

PRVNÍ DOBRÁ

Během jarních natáčení jsem se mimo jiné objevil v novém ...

OTÁZKY TONDY PROCHÁZKY

Dalším radiovým pořadem předjarního období byly Otázk ...

LENOŠKA IVO ŠMOLDASE

V zimním období jsem si také moc hezky popovídal s Ivo Šmoldasem ...

TVOJE TVÁŘ

V předjarní sérii pořadu Tvoje tvář má známý hlas jsem ...

PF2022

PF2022! Všechno nejlepší všem do nového roku! Jak ...

SILVESTR V ZÁZRACÍCH

Na Silvestra jsme se mohli vidět od osmi hodin na ČT1 v pořadu Zázraky přírody, ...

PREMIÉRA PLANETY SLEPIC

Na podzim se také konečně uskutečnila dlouho přesouvaná oficiální ...